data wpisu: 22.02.2023

Wizyta Posła na Sejm RP – Andrzeja Grzyba w naszej placówce

Dnia 22 lutego gościliśmy w murach naszej szkoły Pana Posła na Sejm RP Andrzeja Grzyba. Towarzyszyły mu pracownice Wszechnicy Sejmowej oraz Starosta Krotoszyński Pan Stanisław Szczotka.
Nasz niezwykły gość spotkał się z uczniami szkoły branżowej i klasy VII-VIII szkoły podstawowej.
W trakcie spotkania uważnie słuchaliśmy o pracy posła, wyzwaniach jakie niesie ze sobą działalność poselska oraz o codziennym funkcjonowaniu Sejmu. Uczniowie byli żywo zainteresowani tematyką, zadawali pytania dotyczące pełnienia tak wysokiej funkcji. Ciekawość młodzieży została przyjęta z entuzjazmem, a odpowiedzi Pana Posła w pełni usatysfakcjonowały naszych podopiecznych.
Na koniec spotkania wszyscy uczestnicy zostali obdarowani drobnymi upominkami, które będą przypominały nam tę niezwykłą wizytę. Otrzymaliśmy również obietnię kolejnego spotkania, ale tym razem w … Warszawie. Czekamy z niecierpliwością.
Kończąc tę krótką relację, dziękujemy Panu Posłowi na Sejm RP Andrzejowi Grzybowi za odwiedzenie naszej szkoły. Życzymy kolejnych sukcesów w pracy posła.