data wpisu: 07.09.2019

ROK SZKOLNY 2019/2020 ROZPOCZĘTY!

Autor wpisu: Honorata Kempa

2 września uroczyście przywitaliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Po odśpiewaniu hymnu narodowego oraz hymnu szkoły, wszystkich zebranych przywitał przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Marko Bochen. Następnie głos zabrała pani dyrektor Dorota Walczak życząc całej społeczności szkolnej wiele sukcesów, satysfakcji, pięknych przyjaźni. Szczególnie ciepło zostali przywitani, przez panią wicedyrektor Agnieszkę Leciej, uczniowie rozpoczynający naukę w naszej szkole.
Uroczystość umilił występ szkolnego zespołu wokalnego, w wykonaniu którego mogliśmy usłyszeć utwór Sound’N’Grace pt. „Możesz wszystko”.
Po części oficjalnej uczniowie i rodzice spotkali się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych. Jesteśmy pełni entuzjazmu, ekscytacji i gotowi na nowe wyzwania.