data wpisu: 05.05.2022

Międzyszkolny konkurs plastyczny “Ilustracja do ulubionej bajki”.

Na przełomie marca i kwietnia nasza szkoła zorganizowała międzyszkolny konkurs plastyczny. Wyzwaniem konkursowym była ilustracja do ulubionej bajki.

Na konkurs wpłynęło wiele prac z okolicznych placówek kształcenia specjalnego i integracyjnego. Ilustracje były przepiękne, kolorowe oraz wykonane w różnych technikach plastycznych. Zaprezentowaliśmy je na wystawie na szkolnym korytarzu.

Nagrody zdobyli uczniowie szkół i ośrodków specjalnych w Pleszewie, w Konarzewie oraz w Jarocinie. Wyróżnienie trafiło do ucznia SOSW w Borzęciczkach.

Laureatom serdecznie gratulujemy, zaś pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Ogromne podziękowania należą się również opiekunom i nauczycielom, którzy wsparli swoich uczniów w przygotowaniu prac konkursowych.