data wpisu: 06.06.2023

Integracja na 25-lecie powiatu krotoszyńskiego

W ostatnich dniach świętowaliśmy wspaniałą uroczystość – 25-lecie powiatu krotoszyńskiego. Również nasza placówka włączyła się do obchodów tego wielkiego wydarzenia. W dniu 3 czerwca na krotoszyńskim Rynku przygotowaliśmy stoisko gastronomiczne, na którym można było zasmakować pysznego ciasta. Nasze wypieki cieszyły się ogromnym powodzeniem podczas plenerowego festynu w centrum miasta.

W dniu 06.06.2023 roku ekipa z ZSS Krotoszyn wzięła udział w festynie “Powitanie lata” organizowanym przez SOSW w Konarzewie. Festyn połączony był z obchodami 25-lecia powiatu krotoszyńskiego. Na uczniów czekało mnóstwo miłych atrakcji. Rozwiązano również konkurs plastyczny, na który nasza młodzież (Wiktor, Jakub, Nikola, Ola, Jessica, Kinga, Adrian) pod kierunkiem pani A. Ziembińskiej i pani E. Błaszczyk wykonała kolorowe i piękne prace. Nie obyło się bez laureatów: Kinga Piotrowska z klasy III SP oraz Jakub Ide z klasy III SPDP otrzymali kolejno I oraz III miejsce w swoich kategoriach. Również Aleksandra Grządka z klasy V została zwyciężczynią bananowego wyzwania, podczas którego dzielnie kibicował jej tata. Dużym powodzeniem cieszyły się ogromne, kolorowe bańki, fryzjerski kącik, pokazy rycerskie oraz przejażdżki policyjnym radiowozem. Także pani Arletta Polańska z ZSS Krotoszyn zaprezentowała podczas festynu swój zespół ludowy “Krotoszanie” i kilka pięknych tańców w wykonaniu młodzieży.

Było bardzo pysznie i wesoło! Dziękujemy SOSW Konarzew za wspólnie spędzony miło czas oraz za integrację.